- Reklama -zprávy

Vím, že dnešní ženy chtějí mít šatník flexibilní, s ohledem na rozumný rozpočet, složení či barvy

Date:

Share:

Majka je Slovenka žijící v Košicích, která se vedle své práci věnuje vlastnímu projektu s názvem Miss Kolorova. Miluje módu a tuto lásku k ní přetavila do svého neobvyklého second handu. Najdete u ní oblečení skandinávských značek, ale i D & G, Valentino či Prada za zlomek ceny. V rozhovoru nám prozradila, v čem spočívá jedinečnost její projektu Miss Kolorova. Poukazuje na to, že se striktně netřeba držet jen své konfekční velikosti a dokonce si u ní víte koupit celý outfit. Její poznávacím znamením je klobouk na hlavě a velmi příjemný a vtipný pohled nejen módu.

Majka, představ prosím blíže našim čtenářkám, v čem spočívá tvůj projektu Miss Kolorova?

Mária Špilárová / @Miss_Kolorova
Miss Kolorova je projekt krásného, ​​kvalitního, častokrát neobvyklého oblečení, které prostřednictvím Instagramu nabízím „KOLORKA“ (tak familiárně nazývám všechny mé zákaznice, v mnoha případech už i kamarádky :))

U Miss Kolorovej najdete inspiraci, co s čím kombinovat, odvahu na kousky, které byste si možno samy v obchodě nevybrali, ale určitě svým způsobem i otevřenost při výběru konfekční velikosti.
Častokrát zůstanete překvapené jak vám sedne košile ve velikosti L, i když sama nosíte velikost S. Miss Kolorovu si můžete představit jako elegantní dámu, odvázanou slečnu, veselé dívka, záleží na úhlu pohledu, nálady, daného dne či společenské události;). Vím, že dnešní ženy chtějí mít šatník flexibilní, s ohledem na rozumný rozpočet, složení či barvy. Miss Kolorova se toto všechno snaží dodržet a být přitom stále eko.

V čem je Miss Kolorova jiná a výjimečná oproti podobným projektem?

Projekt Miss Kolorova se určitě odlišuje samotným přístupem k výběru jednotlivých kousků, zejména silným důrazem na kvalitu materiálu. Vše důsledně prochází mými rukama a jestřábím očkem :). V jednotlivých drop nabízím oblečení, které je koncipováno do kolekcí, které jsou laděny do stejných barev či vzorů, někdy i témat.

Poslední týdny se na Miss Kolorovej začínají objevovat i celé outfity, které si mohou baby koupit. Nabízím značky, které možná nejsou v našich končinách takové zvučné, ale určitě jsou velmi kvalitní a udržitelné již od svého vzniku.

ženský outfit
Foto: IG @Miss_Kolorova
Oblečení fotím výhradně na sobě, to dodá mým zákaznicím lepší představu o tom, jak daný kousek vypadá na postavě. Samozřejmě nesmí chybět ani videa. I tímto si profil Miss Kolorova, podle mého názoru, buduje silnou estetickou hloubku, dokonce každý řádek ve feedu představuje jeden prodávaný kousek, což je i moje signatura. Vymyslela jsem si ji ještě v úplných začátcích.

Výjimečnost se uzavírá i samotným balením s vlastními nálepkami, ve kterém se nachází čisté, voňavé oblečení s malou motivační kartičkou. Jednoduše řečeno, Miss Kolorova je jen jedna :).

Jaké kousky u tebe můžeme najít?

U Miss Kolorovej najdete různé kousky oblečení, avšak primárně se soustředím na oblečení, které je odlišné, jiné, no hlavně kvalitní! Opravdu si dám záležet na zachování co největší udržitelnosti. Najdete u mě množství košil, zajímavých topů, šatů. V létě je to spíše laděné do rozmanitých barev či vzorů, převážně v „BOHO“ stylu. V zimním období tuto barevnost útlumu v neutrálnějších tónů, které představují různé vlněné či kašmírové svetry. Určitě očekávejte i pravou riflovinu v podání legendárních Levis džínsů, pomalu však do konceptu doplňuji i různé typy kalhot. S tím jsem však opatrnější, protože velmi dobře víme, že většina z nás právě tento typ oblečení musí zkoušet, proto jsou to spíše ležérnější kousky.

ženy
Foto: IG @Miss_Kolorova
Značky se u mě různí, ale v nabídce mám mnoho skandinávských značek jako Fillipo K, Baum und Pferdgarten, Odd Molly, Marimekko, ale také u mě nakoupíte i značky z řetězců. Ty jsou již vyrobeny a bohužel se jim nevyhneme. V takovém případě upřednostňuji přírodní materiály, o to se vlastně na Kolorovej snažím stále. Prodala jsem však i takové kousky jako je D & G, Valentino či Prada, dokonce i kousky z designérských domů jako francouzský Manoush či Rabens Saloner. Co se týče materiálů, kromě lnu, bavlny, vlny či kašmíru nabízím i unikátnější materiály jako lyocel, modal či rami. Jsem si jistá, že si každá netopýrů najde to své :).

Sleduješ módní trendy a inspirace nebo se řídíš spíše vlastním vkusem?

V teenagerských let jsem trendy jistě sledovala (kdo se narodil těsně před 90tý léty si velmi dobře pamatuje, jak jsme chtěli všechny nosit žehličky na nohách jako „špajska“ 😀) Ono člověk se tomu nevyhne ani dnes, protože my ženy máme tendenci oblékat se stejně . Co vidíme na druhé, musíme mít i my. Jsou toho plné ulice, zejména u mladých, kde trendy bohužel určuje fast fashion. Upřímně, pro mě je to však nuda. Stále jsem měla potřebu odlišovat se. Pamatuji se, že jsme s mamkou chodívali na nákupy do Prahy, tehdy to bylo něco „wau“.

━ nové příběhy

Levná fotopast na ochranu majetku: BG310-M

Fotopast nachází uplatnění nejen u myslivců pro monitoring zvěře. V posledních letech se těší popularitě také pro ochranu majetku, jelikož se v porovnání s...

Samolepící etikety: jaké jsou jejich vlastnosti a oblíbenost

Samolepicí etikety hrají důležitou roli při informování kupujících o vlastnostech produktů, pomáhají společnostem propagovat nové produkty a značky a dokonce umožňují organizovat pracovní prostor. Použití...

Správné seo nastavení webové stránky

Správné SEO nastavení webové stránky je klíčovým faktorem pro zvýšení její viditelnosti a dosažení vyššího umístění ve výsledcích vyhledávačů. Správně provedené SEO může přinést...

Smartphony vivo V29, V29 Lite i Y36 překvapí výbavou i cenovou dostupností

Kvalita fotografie se spolu s vysokým výkonem a moderními funkcemi stává pro většinu uživatelů klíčovým faktorem při nákupu nového smartphonu. Všechny tyto parametry hravě splňují...

Vysokotlaké čištění odpadů pomůže při neprůchozí kanalizaci

Znáte situaci, kdy se vrátíte po hodině od vaší večerní koupele do koupelny, chcete si vyčistit zuby a jít spát, ale ve vaně je...
- Komerční sdělení -pr článek