- Reklama -zprávy

Samolepící etikety: jaké jsou jejich vlastnosti a oblíbenost

Date:

Share:

Samolepicí etikety hrají důležitou roli při informování kupujících o vlastnostech produktů, pomáhají společnostem propagovat nové produkty a značky a dokonce umožňují organizovat pracovní prostor.

Použití samolepicích etiket je velmi pohodlné jak pro ruční odlepování, tak i v automatickém a poloautomatickém režimu. A díky vysoce kvalitní lepicí základně je lze nalepit na jakýkoli povrch: sklo, karton, kov, papír a dokonce i dřevo.

V závislosti na typu produktu a materiálu lze etikety použít pro zboží s různými podmínkami přepravy a skladování: termo etikety, smrštitelné, fólie, fólie, hologramy atd. Například etikety a fólie Thermo-TOR jsou nejodolnější proti opotřebení. Snášejí přepravu, vlhkost, nízké teploty a horko. Obrázky a text si přitom zachovávají přehlednost a všechny důležité informace.

Samolepky jsou žádané ve skladech a v kancelářském sektoru, protože se samolepkami je vhodné organizovat dokumentaci, označovat důležité složky, dopisy, třídit a seznamovat zboží. V logistice slouží samolepky jako ochrana balíků s nákladem, jako těsnění víka kontejnerů. Jsou také vyrobeny pro aplikaci čárových kódů pro skenování ve velkých obchodech, což výrazně usnadňuje účtování produktů a zákaznický servis na pokladně.

Spolu s informativností a technickou vymožeností by etiketa měla být atraktivní. A moderní možnosti tisku vám umožní realizovat jakýkoli nápad na design a vytvořit originální samolepky.

Výroba samolepek

Materiál a způsoby nanášení barev by měly být zvoleny v závislosti na vlastnostech výrobků. Nálepky musí obsahovat informace jako je název, datum spotřeby, hmotnost, složení, pravidla použití produktu a také logo a informace o značce.

Samolepidlo se skládá z několika vrstev: podklad, lepidlo a vnější vrstva s obrázkem. Takové samolepky musí odolat působení vlhkosti, mrazu, chemikálií, UV záření atd. Například termo-top nálepka je vhodná pro mražené potraviny, je lepší označit domácí chemikálie fólií.

Pro většinu potravinářských výrobků s trvanlivostí až 6 měsíců. optimální papírové a fóliové etikety. Venkovní reklamní etikety vyžadují přilnavost a odolnost obrazu vůči UV záření.

Nálepky na autochemikálii, vybavení domácnosti musí pevně přilnout k reliéfním a olejovým povrchům, takže oficiální volbou jsou zde štítky vyrobené z papíru nebo filmu.

Samolepicí etikety jsou nejlepším způsobem, jak propagovat, označovat a zaznamenávat produkty. Jejich síla, odolnost proti opotřebení, snadné použití a schopnost vytvořit jakýkoli design činí samolepky populární téměř ve všech oblastech života!

━ nové příběhy

Levná fotopast na ochranu majetku: BG310-M

Fotopast nachází uplatnění nejen u myslivců pro monitoring zvěře. V posledních letech se těší popularitě také pro ochranu majetku, jelikož se v porovnání s...

Správné seo nastavení webové stránky

Správné SEO nastavení webové stránky je klíčovým faktorem pro zvýšení její viditelnosti a dosažení vyššího umístění ve výsledcích vyhledávačů. Správně provedené SEO může přinést...

Smartphony vivo V29, V29 Lite i Y36 překvapí výbavou i cenovou dostupností

Kvalita fotografie se spolu s vysokým výkonem a moderními funkcemi stává pro většinu uživatelů klíčovým faktorem při nákupu nového smartphonu. Všechny tyto parametry hravě splňují...

Vysokotlaké čištění odpadů pomůže při neprůchozí kanalizaci

Znáte situaci, kdy se vrátíte po hodině od vaší večerní koupele do koupelny, chcete si vyčistit zuby a jít spát, ale ve vaně je...

Nechte si vyrobit jeřáb na míru, nebo požádejte o servis toho, který používáte

Jeřáby jsou nedílnou součástí mnoha vysokých staveb. Bez nich by byla práce mnohem náročnější, zdlouhavější a i finančně nákladnější. Pokud vás zajímá kvalitní firma,...
- Komerční sdělení -pr článek