- Reklama -zprávy

Porovnali jsme McAfee Safe Connect VPN Free a ExpressVPN: Jakou VPN zvolit?

Date:

Share:

Vyplatí se objednat McAfee Safe Connect VPN Free, nebo bude lepší Express VPN? Porovnali jsme obě VPN, obodovali je a skóre je 7/10 ku 8,4/10.

Naměřená rychlost McAfee Safe Connect VPN Free vs ExpressVPN, která vítězí?

Rychlost stahování (download) a nahrávání (upload) dat je asi nejdůležitější parametr, platí to i o McAfee Safe Connect VPN Free a ExpressVPN.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 79 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 203 Mb/s. McAfee Free VPN je o 124 Mb/s pomalejší v porovnání s ExpressVPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u McAfee Safe Connect Free činil 111 Mb/s. ExpressVPN dosáhla rychlosti 109 Mb/s. Je tak o 2 Mb/s pomalejší.

První VPN dosáhla v testu rychlosti odezvy 11 ms. ExpressVPN skript odhalil 12 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž McAfee Safe Connect VPN Free byla o 1 ms lepší.

Průběžný bodový součet McAfee Safe Connect VPN Free : Express VPN tak činí 7 /10 : 7/10.

Zvládne McAfee Safe Connect VPN Free streamování Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, McAfee Safe Connect VPN Free to neumí. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, ExpressVPN odblokovat Netflix dokáže.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž Express VPN takovou schopnost zvládá. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube zvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a BitTorrent. Třeba McAfee SafeConnect VPN Free nabízí ochranu před vyzrazením DNS a ExpressVPN zase má funkci whitelist.

Co se týká funkcí, je výsledek 3 /10 : 7/10.

Jak si stojí McAfee Free VPN v nabídce počtu zemí a serverů?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, McAfee Free VPN má pod křídly 2 000 serverů. V katalogu ExpressVPN je uvedeno 3 000 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 1000 méně .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u ExpressVPN je 94. Druhá VPN má 50, tedy o 44 méně. Zde tak prohrává .

Důležitý je také počet zařízení, jež mohou VPN současně používat a kterých McAfee Safe Connect VPN Free připojí neomezeně. ExpressVPN povolí současně připojit 5 zařízení. Výčet dalších parametrů najdete v článku srovnání VPN.

Jak platformy nabízí McAfee Safe Connect VPN Free a které umí ExpressVPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, McAfee Free VPN zvládne Android, zabezpečí telefony s iOS, druhá VPN služba ExpressVPN operační systém iOS pokrývá, Android umí ochránit.

Poskytování informací o uživatelích VPN se řídí zákony země, kde má společnost registrované své sídlo. McAfee Safe Connect VPN Free má původ v USA. Druhá porovnávaná VPN má původ na Britských Panenských ostrovech.

Rozhraní McAfee Safe Connect VPN Free není v českém překladu, ExpressVPN česky taky přeložena není.

V hodnocení platforem dosáhla McAfee Safe Connect VPN Free bodového součtu 10/10, ExpressVPN si vysloužila hodnocení 10/10.

Srovnání cen McAfee Safe Connect VPN Free versus ExpressVPN

ExpressVPN si lze předplatit již od 164 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete mít zdarma. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 10/10 pro první VPN a 10 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

━ nové příběhy

Levná fotopast na ochranu majetku: BG310-M

Fotopast nachází uplatnění nejen u myslivců pro monitoring zvěře. V posledních letech se těší popularitě také pro ochranu majetku, jelikož se v porovnání s...

Samolepící etikety: jaké jsou jejich vlastnosti a oblíbenost

Samolepicí etikety hrají důležitou roli při informování kupujících o vlastnostech produktů, pomáhají společnostem propagovat nové produkty a značky a dokonce umožňují organizovat pracovní prostor. Použití...

Správné seo nastavení webové stránky

Správné SEO nastavení webové stránky je klíčovým faktorem pro zvýšení její viditelnosti a dosažení vyššího umístění ve výsledcích vyhledávačů. Správně provedené SEO může přinést...

Smartphony vivo V29, V29 Lite i Y36 překvapí výbavou i cenovou dostupností

Kvalita fotografie se spolu s vysokým výkonem a moderními funkcemi stává pro většinu uživatelů klíčovým faktorem při nákupu nového smartphonu. Všechny tyto parametry hravě splňují...

Vysokotlaké čištění odpadů pomůže při neprůchozí kanalizaci

Znáte situaci, kdy se vrátíte po hodině od vaší večerní koupele do koupelny, chcete si vyčistit zuby a jít spát, ale ve vaně je...
- Komerční sdělení -pr článek